AERON

CZ 457

Dlouho očekávanou novinkou pro rok 2020 bude v našem sortimentu plně stavitelná ALU pažba pro malorážku České Zbrojovky Uherský Brod – model CZ 457

Při konstrukci pažby jsme vycházeli z našich mnoholetých zkušeností v oboru konstrukce zbraní a pažeb. Výsledkem je malorážka se kterou se neztratíte na žádné soutěži. Celá konstrukce vychází ze soutěží Hunting Field Target takže i při lovu budete mít pohodlný úchop v každé poloze.

Plně stavitelný zadní díl pažby je stavitelný všemi směry a přizpůsobí se střelcům od juniorů až po dospělé. Pomocí přídavného závaží si můžete zbraň dokonale vyvážit.

Pro montáž příslušenství je na spodní straně předpažbí standardizovaná evropská UIT lišta pro montáž palm restů, adaptérů pro bipod nebo Bench restových opěrek. Na boční weaver lišty (100 nebo 155mm) leze namontovat další zařízení. Standartně se pažba pro 457 dodává bez palm restu.

 

Pistolová pažbička je umístěna v ideální výšce a lze posouvat tak, aby na spoušť dosáhl každý. 20MOA Nakloněná weaver lišta je dobrým doplňkem každého kdo střílí na větší vzdálenosti.

 

Technická specifikace

Výrobce AERON CZ s.r.o.
Vhodné pro Česká Zbrojovka a.s. – CZ 457
Dřevo

Laminované – šedé

Buk – světlý

Buk – černý

Buk – červený

Materiál Dural AW7075 / nerez
Povrchová úprava Černý tvrdý elox / Cerakote za příplatek
Váha 1,5kg bez palm restu
Délka 67 – 78cm

 

Galerie

AERON CZ s.r.o.

Svitavské nábřeží 27
614 00 Brno
Czech Republic – EU 

navštivte náš e-shop