AERON

CZUB ZKM ALU Stock

Dlouho očekávanou novinkou v našem sortimentu je plně stavitelna ALU pažba pro legendární malorážové pušky ZKM od Zbrojovky Brno, později pak Zbrojovky Uherský Brod.

Při konstrukci pažby jsme vycházeli z našich mnoholetých zkušeností v oboru konstrukce zbraní a pažeb. Výsledkem je malorážka se kterou se neztratíte na žádné soutěži. Celá konstrukce vychází ze soutěží Hunting Field Target takže i při lovu budete mít pohodlný úchop v každé poloze.

Plně stavitelný zadní díl pažby je stavitelný všemi směry a přizpůsobí se střelcům od juniorů až po dospělé. Pomocí přídavného závaží si můžete zbraň dokonale vyvážit.

Pro montáž příslušenství je na spodní straně předpažbí standardizovaná evropská UIT lišta pro montáž palm restů, adaptérů pro bipod nebo Bench restových opěrek. Na boční weaver lišty (100 nebo 155mm) leze namontovat další zařízení.

Pistolová pažbička je umístěna v ideální výšce a lze posouvat tak, aby na spoušť dosáhl každý. 20MOA Nakloněná weaver lišta dobrým doplňkem každého kdo střílí na větší vzdálenosti.

Technická specifikace

Výrobce AERON CZ s.r.o.
Vhodné pro Česká Zbrojovka a.s. – ZKM 451/452/455/456
Dřevo

Laminované – černé

Buk – světlý

Buk – černý

Buk – červený

Materiál Dural AW7075 / nerez
Povrchová úprava Černý tvrdý elox
Váha 1,8kg
Délka 69cm – 80cm

Galerie

AERON CZ s.r.o.

Svitavské nábřeží 27
614 00 Brno
Czech Republic – EU 

navštivte náš e-shop